Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Od autora

leonarda-sentencja---waldemar-janiszewski.png 


Od dziecka jestem mieszkańcem Ustki, lotnictwem interesuję się od "zawsze", na paralotniach latam od 2000 roku. Gdy moje latanie stało się najważniejszym hobby i później stałym zajęciem, fotografowanie świata z powietrza stało się integralną częścią tej przygody. Latanie na paralotni wiąże się z wieloma emocjami, niezwykłymi widokami niedostępnymi dla większości ludzi. To, że ja tam byłem  osobiście sprawia, iż do tych zdjęć nam stosunek bardzo osobisty. To nie tylko "krajobrazy", jakich dzisiaj powstają tysiące dzięki nowoczesnym technologiom, to przede wszystkim emocje związane z lotem. Większość lotów pamiętam do dzisiaj, a każdy był inny.  Przez wiele lat podniebnej przygody zgromadziłem pokaźne archiwum całkiem udanych zdjęć Ustki, jej okolic i nie tylko.

AEROGALERIA jest odpowiedzią na pytania i prośby osób, które poznałem przy okazji różnych prezentacji i wystaw: "gdzie można obejrzeć Twoje zdjęcia, czy będzie można je także kupić?"

Przede wszystkim chcę tu zaprezentować zdjęcia Ustki - mojej "małej ojczyzny", która bliska jest nie tylko mi osobiście ale także mieszkańcom i przyjezdnym. Ustka i Bałtyk są piękne o każdej porze roku, mam nadzieję, że udało mi się ich piękno uchwycić.

Zdjęcia z AEROGALERII będą świetną pamiątką z wakacji nad morzem, prezentem lub oryginalną dekoracją wnętrz, to także wyjątkowa zachęta do nauki latania na paralotniach i samodzielnego odkrywania przestworzy. 

Zachęcam do regularnego odwiedzania mojej AEROGALERII.

Waldemar Janiszewski

waldek-przegld-sok2016.jpg